Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
3 (kl. IIabc) i 4 (kl. Iab i kl. IIIab) października 2024 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wyjechali do Lublina. Pierwszym punktem programu był spektakl pt. „Z głową w chmurach,
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Lubelskie Kuratorium Oświaty
Gmina Annopol
Back to top